Movies
Ratings
262
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5