Titles you rated
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0