Movies
Ratings
20
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5