Series
Ratings
125
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0
My Shy BossRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5