Titles you rated
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 0.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Van HelsingRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0