Movies
Ratings
352
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SeatRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0