Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0