Series
Ratings
105
Solitary GourmetRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0