Titles you rated
UpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0