Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
GiftedRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
AquamanRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The TruckRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0