Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5