Series
Ratings
36
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 1.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- The IT CrowdRated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0