Movies
Ratings
39
Iron ManRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0