Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Children...Rated ★ 2.0
BrokenRated ★ 2.0- Proof of InnocenceRated ★ 2.5