Titles you rated
The Night OwlRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0