Movies
Ratings
58
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0
- Highway StarRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 1.0
PawnRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0