Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Cell 211Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Old Man & the GunRated ★ 2.5