Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 6Rated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 3.0
SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 3.5
SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0