Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5