Titles you rated
FamilyhoodRated ★ 1.0
Children of MenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5