Titles you rated
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0