Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 1.0
Best ChefRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0