Series
Ratings
86
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
Nightmare TeacherRated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
AbyssRated ★ 2.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0- Chilling Adventures of Sabrina Season 2 Part 1Rated ★ 2.5