Titles you rated
MaXXXineRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
PossessorRated ★ 4.0
Cabin FeverRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Cold HellRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Salt of the EarthRated ★ 5.0
It Comes at NightRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5
SlitherRated ★ 4.0