Movies
Ratings
375 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 PicnicRated ★ 3.5 PicnicRated ★ 3.5
 Linda Linda LindaRated ★ 4.0 Linda Linda LindaRated ★ 4.0
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
 No Other ChoiceRated ★ 2.5 No Other ChoiceRated ★ 2.5
 UndineRated ★ 4.0 UndineRated ★ 4.0
 TogetherRated ★ 2.0 TogetherRated ★ 2.0
 SupersonicRated ★ 5.0 SupersonicRated ★ 5.0
 Stop Making SenseRated ★ 4.0 Stop Making SenseRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
 SupermanRated ★ 2.5 SupermanRated ★ 2.5
 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5 Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 QueerRated ★ 3.0 QueerRated ★ 3.0
 28 Years LaterRated ★ 2.0 28 Years LaterRated ★ 2.0
 ElioRated ★ 3.5 ElioRated ★ 3.5
 AmadeusRated ★ 4.0 AmadeusRated ★ 4.0
 The Phoenician SchemeRated ★ 3.0 The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
 Alien: CovenantRated ★ 3.0 Alien: CovenantRated ★ 3.0