Series
Ratings
13 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
 Shop of the LampRated ★ 3.5 Shop of the LampRated ★ 3.5
 Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5 Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.0 Baby ReindeerRated ★ 4.0
 First LoveRated ★ 5.0 First LoveRated ★ 5.0
 Joker GameRated ★ 4.0 Joker GameRated ★ 4.0
 Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5 Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
 D.P. Season 2Rated ★ 4.0 D.P. Season 2Rated ★ 4.0
 Coffee PrinceRated ★ 5.0 Coffee PrinceRated ★ 5.0
 The GreatRated ★ 4.5 The GreatRated ★ 4.5
 HannibalRated ★ 5.0 HannibalRated ★ 5.0
 Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5 Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5