Titles you rated
Blue VelvetRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Innocent ThingRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Make Your MoveRated ★ 1.0
The Journals of MusanRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
First BornRated ★ 3.0
World Trade CenterRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
CubeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0