Titles you rated
Suspect XRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5