Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0