Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5- PilotRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 1.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0