Titles you rated
13 Going on 30Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Wedding DressRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0