Movies
Ratings
326
The MasterRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Nam June Paik: Moon Is the Oldest TVRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
An Elephant Sitting StillRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
The Taste of OthersRated ★ 3.5
The SonRated ★ 3.5
Inner SensesRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0- SABAKANRated ★ 4.0
DriesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0