Movies
Ratings
150
I Am LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5