Titles you rated
 28 Years LaterRated ★ 1.5 28 Years LaterRated ★ 1.5
 My Neighbor TotoroRated ★ 3.0 My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0
 Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0 Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
 The CoreRated ★ 2.5 The CoreRated ★ 2.5
 PrometheusRated ★ 4.0 PrometheusRated ★ 4.0
 Terminator SalvationRated ★ 3.5 Terminator SalvationRated ★ 3.5
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
 Gods of EgyptRated ★ 0.5 Gods of EgyptRated ★ 0.5
 August RushRated ★ 3.0 August RushRated ★ 3.0
 The Mummy ReturnsRated ★ 3.0 The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
 Good Morning PresidentRated ★ 3.0 Good Morning PresidentRated ★ 3.0
 Big MatchRated ★ 2.0 Big MatchRated ★ 2.0
 The Golden CompassRated ★ 1.5 The Golden CompassRated ★ 1.5
 Corpse BrideRated ★ 3.5 Corpse BrideRated ★ 3.5
 Wolf ChildrenRated ★ 3.0 Wolf ChildrenRated ★ 3.0
 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0 Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
 The Cat ReturnsRated ★ 4.0 The Cat ReturnsRated ★ 4.0
 Castle in the SkyRated ★ 4.0 Castle in the SkyRated ★ 4.0
 Happy FeetRated ★ 2.5 Happy FeetRated ★ 2.5