Movies
Ratings
97
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0