Series
Ratings
66
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5