Titles you rated
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Code Black Season 1Rated ★ 5.0
Life~Love on the LineRated ★ 3.0
6 from HiGH&LOW THE WORSTRated ★ 3.5
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Mystery LabRated ★ 5.0
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
The Midnight GospelRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0