Titles you rated
FlatlinersRated ★ 4.0
OtherLifeRated ★ 3.5
CircleRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Leap YearRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
NerveRated ★ 4.0