Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Men of HonorRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5