Movies
Ratings
772
CallRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5- The Puffins & the Magic PortalRated ★ 0.5
LobbyRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Saint Seiya: Knights of the ZodiacRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0