Titles you rated
The TrunkRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The IrregularsRated ★ 0.5
VincenzoRated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0