Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0