Titles you rated
Family Outing Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5
Signal SecialRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 1.5
SignalRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
One the WomanRated ★ 3.5