Titles you rated
GoblinRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 3.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 3.0
JinRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 1.0
Master of StudyRated ★ 2.0