Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HomecamRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Cursed: Insatiable DesiresRated ★ 1.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.5
- Ghost TrainRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5