Series
Ratings
232
Demon SlayerRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.5