Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 1.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
May Food Bless YouRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 0.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 0.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0