Titles you rated
Pulp FictionRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Danny CollinsRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5