Titles you rated
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0