Titles you rated
The ProtectorRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 1.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.0
APT.Rated ★ 1.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0- The Haunted House ProjectRated ★ 1.0
GhastlyRated ★ 1.0
Sadako 3DRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
Two MoonsRated ★ 2.0